INSPIROVÁNO REALNÝM SVĚTEM

Special Training School

Registrovaná obchodní známka IAODG s.r.o. ® je originální značkou, garancí kvality a zkušeností v oblasti prevence násilí, výcviku sebeobrany a ochrany, které předáváme dnes již přes 10 let. Během složitého vývoje a procesu zdokonalování, jsme vytvořili ucelený koncept a systém školení, který poskytujeme v ČR i v zahraničí. V současné době IAODG s.r.o. ® i prostřednictvím ČFPS, nabízí vlastní licenční programy výcviku sebeobrany PRO DEFENCE IAODG ®, které jsou vrcholem zkušeností a opatření získaných v terénu, které zajišťují maximální bezpečnost a efektivitu celého programu, prostřednictvím specializovaných školení s akreditací MŠMT.

Spokojenost

Zkušenosti a zážitky z úst absolutního profesionála pro mě navíc byly dalším potvrzením, že česká fantastika má v popisu vojenských a bojových akcí opravdu ještě velké mezery… nebo bujnou předsatavivost…


Zuzana Strachotová, Spisovatelka

Děkuju z celého srdce. To podstatné pro mne je, že jsem opět našel cestu ke své dceři a získal zpět její důvěru a fakt nejsem schopen popsat vděčnost a radost kterou cítím, stal se také členem IAODG. Díky


Jaroslav Stacho, Otec

Všechny tréninky byly připraveny a vedeny na velmi vysoké úrovni. Musím říct, že co se týká tréninku bojových umění, tak jsem nikdy nic lepšího nezažil. Tréninky i večerní přednášky byly nabité velmi cennými informacemi. Takto nějak si představuji profesionálně a kvalitně odvedenou práci. Opravdu smekám a děkuji.


Tomáš Bula

Ďakujeme za parádny teambilding,… ešte nikdy som nezažila takýto nárez,… som rada, že som bola súčasťou aj keď som žena.


Eva Ládi

Special Training School

Nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních výukových a mimoškolních aktivit.

Vzdělávání v IAODG je jednou ze základních podmínek nutnou pro realizaci bezpečnostních strategií, které je nutno vyvíjet za účelem ochrany státu. Tento směr může, díky svému správnému chování v případě ohrožení, pomoci státním ochranným složkám.