ČESKÁ FEDERACE PROFESNÍ SEBEOBRANY

Můžete se k nám přidat a šířit odkaz IAODG, nebo nás podpořit.

ČFPS a akademie pro „mládežníky“ bývalého legionáře CL Stan Gazdik, je prima nápad. Je to o hře, dovednostech, pobytech v přírodě, základech gymnastiky, atletiky, utužování ducha. Pak se nemusíte bát, že na tréninku dvanáctiletých adeptů kickboxu jich řada neudělá kotoul vzad a vpřed. Raná specializace je v každém sportu chyba, která se v budoucnu vymstí. A věříme, že prvky armádního výcviku ještě nikdy nikoho „nezabili“.

Můžete také

2. Junioři

Junior Academy ČFPS je nejen všeobecná tělovýchovná průprava.

V junior academy ČFPS převládá hlavně stránka etická, která se průběžně doplňuje se stránku fyzickou a stávají se nerozlučnou dvojicí pro vývoj mladého člověka. Trénink a výkon, to je to co v české tělovýchově převažuje, ale chybí v řadě případů ten hlubší podtext, který naleznete právě v junior academy ČFPS. Máme know-how a letité působení ve světě, jsme zapálení a máme smysl pro spravedlnost, pro rodiče je to šance dát možnost svým dětem komplexní rozvoj s prvky drilu i vojenské přípravy, které se v budoucnu budou určitě hodit. Junior Academy ČFPS je nejen všeobecná tělovýchovná průprava s prvky bojových sportů, ale i výchova k sebepoznání, hrdosti, porozumění, národnímu cítění a smyslu pro spravedlnost a fair play. Naše tréninky připravují jedince pro život.

Můžete také

3. Stát se partnerem ČFPS

Chtít podpořit něco co má smysl a směr.

Práce s juniory je opravdu ideálním prostorem pro prezentaci značky a dobrého jména každé společnosti a správná výchova naší budoucí generace je její nedílnou součástí. Můžete se stát naším partnerem a s vaší podporou budeme nadále organizovat akce a podporovat u juniorů jejich pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu. Vaše jméno společnosti bude více v povědomí veřejnosti vnímáno pozitivně a přispějete tak svým dílem k silnější a odolnější generaci. Možná vašim budoucím kolegům, či zaměstnancům.

Můžete také

4. Stát se členem ČFPS

Být hrdý na svůj team, je oč tu běží.

Dnes nám nic nebrání v tom, abychom hlavně dělali něco pro svůj budoucí národ. Dnes to jsou naše děti, zítra to budou naše vnoučata a pokud nám čas dovolí poznáme i pravnoučata, to je naše vize pro budoucnost to je TEAM ČFPS. „Důvěra TEAMu je očekávání, že si v kritických situacích budeme moci pomoci a na druhého se spolehnout.“.

Kontaktuj nás

Přidej se k 100% TEAMu ČFPS

Napiš nám svojí volbu

Zadej kód * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.