PEKLO

PEKLO2017-12-01T15:14:20+00:00

Project Description

PEKLO NA ZEMI

Je světově prvním výcvikovým programem určený pro civilní občany a byl založen elitním legionářem Stanem Gazdikem, který sloužil 15 let v cizinecké legii. Tento bývalý sergent chef speciálních jednotek GCP francouzské cizinecké legie se zkušenostmi z řady vojenských misí, ocenění několika vyznamenáními včetně medaille militaire ti bude po celou dobu po boku, v dobrém i ve zlém. Ano jde o velmi tvrdý a intenzívní výcvik a není určen pro každého. Jenom ti nejsilnější dojdou až do konce. To však nezjistíš, dokud to prostě nezkusíš!

21.-27.01.2018
Obsahem kurzu je náhled do zákulisí výcviku cizinecké legie a vy máte možnost zjistit, jaká je to vlastně skupina a co je nutné udělat proto, aby člověk obstál. Program je zaměřen na výběrové řízení se zaměření do příjmače a následně přidělením do bojového oddílu s úderovou reakcí v boji. Tento program je jedinečnou architekturou složenou z několika částí, volně do sebe zapadajicích, které tvoří dokonalé dílo. 
 

Kurz je naprogramován tak aby zlomil ty slabé a i ty co si myslí, že jsou silní. Ze silných vytvořil ještě silnější a vtiskl jim týmového ducha. Tento výcvik je veden k zvýšení tvé sebedůvěry, získání nových informací v oblasti poznání sebe sama, prevence proti násílí a mnoho dalších faktorů, které si momentálně nedovedeš ani představit, ale které ti bohužel i v našem světě hrozí a ty budeš připraven a ne překvapen.

Není naším cílem potlačovat tvé sebevědomí, lidskou důstojnost, ale naučit tě odhodlanosti, ctižádosti, důvěry v sebe sama a podnítit v tobě nutný zájem se pravidelně fyzicky a mentálně utužovat, dnešní svět i ten náš pohodový a zatím vcelku klidový život, nemusí být napořád, bohužel. Tvá osobní investice samotnou účastí na tomto programu se ti mnohonásobně zúročí ať již v osobním či pracovním životě.

Cílem tohoto programu je probudit v tobě bojového ducha, naučit tě disciplíně, pokoře a zažehnout v tobě zájem o sebepoznání v krizových situacích. Nezaručíme ti že po absolvování programu budeš vždy jen tím hlavounem, ale rozhodně se již nebudeš krčit na posledním místě!

V komunitě IAODG – LEGIE jsou si všichni rovni, kdo jsi v civilním životě nás nezajímá. Jsi tady proto aby jsi ukázal, že je na tebe spolehnutí a že na to máš, a že to DÁŠ!

Pokud jsi slabý můžeš zazvonit na zvon.

PROGRAM:

  • Příjmač fyzické testy
  • Tactical v terénu
  • Ski Alp
  • Historie a tradice cizinecké legie
  • Drill
  • Tajné

MÍSTO:

Chata Cihlářka, Černý Důl čp. 200, 543 44 Černý Důl Trutnov

Co vše budete potřebovat sebou se dozvíte po uhrazení celé částky za kurz.

Rezervace ZDE

Může Vás zajímat

Nejnovější příspěvky