Project Description

PEKLO NA ZEMI

Je světově prvním výcvikovým programem určený pro civilní občany a byl založen elitním legionářem Stanem Gazdikem, který sloužil 15 let v cizinecké legii. Tento bývalý sergent chef speciálních jednotek GCP francouzské cizinecké legie se zkušenostmi z řady vojenských misí, ocenění několika vyznamenáními včetně medaille militaire ti bude po celou dobu po boku, v dobrém i ve zlém. Ano jde o velmi tvrdý a intenzívní výcvik a není určen pro každého. Jenom ti nejsilnější dojdou až do konce. To však nezjistíš, dokud to prostě nezkusíš!

21.-27.01.2018
Obsahem kurzu je náhled do zákulisí výcviku cizinecké legie a vy máte možnost zjistit, jaká je to vlastně skupina a co je nutné udělat proto, aby člověk obstál. Program je zaměřen na výběrové řízení se zaměření do příjmače a následně přidělením do bojového oddílu s úderovou reakcí v boji. Tento program je jedinečnou architekturou složenou z několika částí, volně do sebe zapadajicích, které tvoří dokonalé dílo. 
 

Kurz je naprogramován tak aby zlomil ty slabé a i ty co si myslí, že jsou silní. Ze silných vytvořil ještě silnější a vtiskl jim týmového ducha. Tento výcvik je veden k zvýšení tvé sebedůvěry, získání nových informací v oblasti poznání sebe sama, prevence proti násílí a mnoho dalších faktorů, které si momentálně nedovedeš ani představit, ale které ti bohužel i v našem světě hrozí a ty budeš připraven a ne překvapen.

Není naším cílem potlačovat tvé sebevědomí, lidskou důstojnost, ale naučit tě odhodlanosti, ctižádosti, důvěry v sebe sama a podnítit v tobě nutný zájem se pravidelně fyzicky a mentálně utužovat, dnešní svět i ten náš pohodový a zatím vcelku klidový život, nemusí být napořád, bohužel. Tvá osobní investice samotnou účastí na tomto programu se ti mnohonásobně zúročí ať již v osobním či pracovním životě.

Cílem tohoto programu je probudit v tobě bojového ducha, naučit tě disciplíně, pokoře a zažehnout v tobě zájem o sebepoznání v krizových situacích. Nezaručíme ti že po absolvování programu budeš vždy jen tím hlavounem, ale rozhodně se již nebudeš krčit na posledním místě!

V komunitě IAODG – LEGIE jsou si všichni rovni, kdo jsi v civilním životě nás nezajímá. Jsi tady proto aby jsi ukázal, že je na tebe spolehnutí a že na to máš, a že to DÁŠ!

Pokud jsi slabý můžeš zazvonit na zvon.

PROGRAM:

  • Příjmač fyzické testy
  • Tactical v terénu
  • Ski Alp
  • Historie a tradice cizinecké legie
  • Drill
  • Tajné

MÍSTO:

Chata Cihlářka, Černý Důl čp. 200, 543 44 Černý Důl Trutnov

Co vše budete potřebovat sebou se dozvíte po uhrazení celé částky za kurz.

Rezervace ZDE